Parafia

Ogłoszenia parafialne

2021-10-31

 Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego.

Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

PATRYCJA HURLAK - ŚWIADECTWO NAWRÓCENIA 26.10.2014 (2014-10-27)
PATRYCJA HURLAK - ŚWIADECTWO NAWRÓCENIA 26.10.2014

PATRYCJA HURLAK

"NAWRÓCONA WIEDŹMA'

JAK WRÓCIŁAM DO JEZUSA...

26.10.2014

W niedzielę 26 października, zamiast kazania,  na wszystkich Mszach Św. w naszym kościele aktorka Patrycja Hurlak  dzieliła  się z wiernymi świadectwem swojego życia. Opowiedziana przez nią historia mroziła krew w żyłach. Było to świadectwo religijnego nawrócenia.

Jako mała dziewczynka, bez większej świadomości zaczęła interesować się amuletami, zaklęciami, klątwami. Z czasem pojawiła się fascynacja horoskopami  i rozmowami ze zmarłymi. I tak zaczęła się dramatyczna w skutkach przygoda z czarną magią i okultyzmem. Jej życiem zaczął kierować diabeł. Wydawało się jej, że jest wielka, że wszystko może. Zagłębiała się jeszcze bardziej w tych czarach, wróżbach, wywoływaniu duchów i innych, sterowanych przez diabła działaniach. W którymś momencie zdała sobie jednak sprawę, że jej szczęście jest tylko pozorne, że w sercu ma ciemność i pustkę.

Całkowity zwrot w jej życiu nastąpił w 2011 roku. Na swojej drodze spotkała mądrych kapłanów, posłańców Jezusa, którzy pomogli jej w nawróceniu.

Zaczęła się gorliwie się modlić a zwłaszcza odmawiać  Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Nadszedł czas, że skorzystała z Sakramentu spowiedzi, przyjęła też Pana Jezusa w Komunii św., była u księdza egzorcysty, aż w końcu zakochała się w Jezusie. W gorliwych modlitwach zawsze prosi,  aby Bóg używał jej jako swojego narzędzia.

Patrycja Hurlak swoje doświadczenie opisała w książce „Nawrócona wiedźma” która jest przestrogą,  że  m.in. niewinne horoskopy torują drogę szatanowi. 

Aktorka stawia sprawę jasno: „Za wszystkie prezenty od złego ducha trzeba kiedyś słono zapłacić. One są atrakcyjne na krótką metę. Dopiero po czasie okazuje się, że to wszystko ściema”. 

Niedzielne spotkanie z Patrycją Hurlak i jej historia opowiedziana w szczegółach jest przestrogą, by nie popełniać jej błędów. Kontakt ze złym duchem  może zasiać ogromne spustoszenie psychiczne i duchowe w każdym z nas. 

Dziękujemy Pani Patrycji za to świadectwo nawrócenia, a naszym duszpasterzom za zorganizowanie  tego spotkania.

 


03454898on-line:44
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart