Parafia

Ogłoszenia parafialne

2022-01-28

Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

ZIEMIA MARYI 13.09.2014 (2014-09-14)
ZIEMIA MARYI  13.09.2014

MARY'S LAND. ZIEMIA MARYI  

Wyjazd do Elbląga na film 

13.09.2014

W sobotę 13 września nasi duszpasterze zorganizowali nam kolejny wyjazd do kina w Elblągu. Tym razem na film ZIEMIA MARYI. Grupie przewodniczył niezmordowany ks. Wiesław oraz ks. Darek.

Za tę ucztę duchową z serca dziękujemy. Bóg zapłać!!!

Film oparty jest na faktach.

Agent M.J. otrzymuje nową misję: odnaleźć kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie. Czy możliwe jest oszustwo na skalę globalną? Czy jesteśmy elementami układanki, którą M.J. rozwiązuje?

Ten film to śledztwo – poszukiwanie kobiety, która ma władzę. Adwokat Diabła (Agent M.J.) jeździ po całym świecie i rozmawia ze specjalnie wybranymi ludźmi. Początkowo nie wierzy im, gdy opowiadają, co przeżyli. To samo mówi top modelka i prostytutka, polityk i człowiek z marginesu. Wszystkich palił ogień w sercu. Wszyscy chcieli porzucić swoje dotychczasowe życie i zacząć na nowo. Ale zacząć na nowo nie jest tak łatwo. Nie mieli siły. Wołali o pomoc. Coś skierowało ich do domu kobiety mającej moc, by zmieniać życie. Weszli. Rozpoczęła się lawina zmian. Jedna kobieta wywierała wpływ na pojedyncze osoby, a te na kolejne. Ludzie wyszli na ulice. W końcu były ich miliony. Świat nie był już taki sam. A co, jeśli to nie bajka?

Mary’s Land to fabularna historia najskromniejszej z córek. Tej, która przewodzi w niewidzialnej wojnie toczącej się dzisiaj.

                                                      Autor: opis dystrybutora


03548306on-line:44
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart