Parafia

Ogłoszenia parafialne

2020-06-07

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. O godz. 17:15 konferencja i zmiana tajemnic dla Żywego Różańca, o 17:30 - Nabożeństwo czerwcowe.

Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (055) 231-66-34
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

Ogłoszenia parafialne 11.09.2011 (2011-09-10)
Ogłoszenia parafialne 11.09.2011

Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV Niedziela Zwykła

11 września 2011 r.

Dziś druga niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby  parafialne. Pragnę poinformować, że w tym tygodniu będziemy kontynuowali dalsze prace remontowe przy kaplicy cmentarnej. Część środków udało nam się pozyskać z Departamentu Ochrony Zabytków.
 
Jutro obchodzimy Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
 
W środę przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 
W czwartek obchodzimy Wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej
 
W przyszłą niedzielę  obchodzimy Uroczystość Św. Stanisława Kostki -  Patrona Polski i Młodzieży.
 
Jest nowy numer Informatora parafialnego. Zabierzmy go do swoich  rodzin.
 
Przypominamy, że intencje Mszalne należy zamawiać z dużym wyprzedzeniem.  Nieraz przychodzicie z prośbą, żeby odprawić Mszę św. w terminie, który jest już, niestety, zajęty. Żeby nie było takich sytuacji, proszę nie czekać do ostatniej chwili, i zamówić Mszę wcześniej. Można już zamawiać je na przyszły rok. 
 
Zapowiedzi przedślubne: Arkadiusz Rogowski kawaler i Marta Pruchniewska – panna, oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź II. Kto by wiedział o przeszkodach, zachodzących między nimi, proszony jest o zgłoszenie w kancelarii parafialnej.
 
Bóg zapłać osobom, które sprzątały Kościół w tym tygodniu: Janinie Twardowskiej, Jolancie Niemiec, Katarzynie Kucewicz, Barbarze Stemplewskiej, Henrykowi Chilińskiemu. Bóg zapłać za ofiarę złożoną na kwiaty do świątyni.
 
Bóg zapłać za wspólną modlitwę w czasie tej Eucharystii, za okazywaną nam życzliwość i sympatię, za wszelkie złożone ofiary. Niech Boże błogosławieństwo będzie z Wami w każdym

02952923on-line:33
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart